Yhteystiedot

TPE Turun Pelti ja Eristys Oy

Piikkiö

Pasi Räty

Toimitusjohtaja, myynti teräsrakenteet ja julkisivut

Pasi Räty

Toimitusjohtaja, myynti teräsrakenteet ja julkisivut

+358 40 594 0623
pasi.raty@tpe.fi

Riikka Räty

Talouspäällikkö

Riikka Räty

Talouspäällikkö

+358 400 896 169
riikka.raty@tpe.fi

Salla Hiltunen

Toimistopalvelut

Salla Hiltunen

Toimistopalvelut

+358 40 777 6893
salla.hiltunen@tpe.fi

Eero Väinölä

Laatujohtaja

Eero Väinölä

Laatujohtaja

+358 40 778 7516
eero.vainola@tpe.fi

Paavo Mäkinen

Tuotantojohtaja

Paavo Mäkinen

Tuotantojohtaja

+358 50 434 7643
paavo.makinen@tpe.fi

Veikko Ojala

Työpäällikkö

Veikko Ojala

Työpäällikkö

+358 50 569 3250
veikko.ojala@tpe.fi

Aki Ahtiainen

Suunnittelija

Aki Ahtiainen

Suunnittelija

+358 50 382 1340
aki.ahtiainen@tpe.fi

Taneli Käyhkö

Suunnittelija

Taneli Käyhkö

Suunnittelija

+358 50 339 6107
taneli.kayhko@tpe.fi

Tapani Oikemus

Suunnittelija, teräs, alumiini ja lasirakenteet

Tapani Oikemus

Suunnittelija, teräs, alumiini ja lasirakenteet

+358 50 400 7446
tapani.oikemus@tpe.fi

Erik Wihervuori

Suunnittelija

Erik Wihervuori

Suunnittelija

+358 50 472 4153
erik.wihervuori@tpe.fi

Toni Juutinen

Konepajapäällikkö

Toni Juutinen

Konepajapäällikkö

+358 43 211 1808
toni.juutinen@tpe.fi

Arto Kallio

Alumiinirakenteet, työmaapäällikkö

Arto Kallio

Alumiinirakenteet, työmaapäällikkö

+358 45 264 7586
arto.kallio@tpe.fi

Kalle Valta

Työpäällikkö

Kalle Valta

Työpäällikkö

+358 40 832 4402
kalle.valta@tpe.fi

Imre Triisberg

Asennustyönjohto

Imre Triisberg

Asennustyönjohto

+358 46 922 4667
imre.triisberg@tpe.fi

Heiki Migur

Asennustyönjohto

Heiki Migur

Asennustyönjohto

+358 50 381 7792
heiki.migur@tpe.fi

Iiro Räty

Tilaustenkäsittelijä

Iiro Räty

Tilaustenkäsittelijä

+358 40 821 0565
iiro.raty@tpe.fi

Mauri Hemanus

Kehityspäällikkö

Mauri Hemanus

Kehityspäällikkö

+358 45 357 0200
mauri.hemanus@tpe.fi

Sari Laukkanen

Hankkija

Sari Laukkanen

Hankkija

+358 50 484 3395
sari.laukkanen@tpe.fi

Esa Grönberg

Tietojärjestelmät

Esa Grönberg

Tietojärjestelmät

+358 50 468 5718
esa.gronberg@tpe.fi

Kalle Lappalainen

Logistiikka

Kalle Lappalainen

Logistiikka

+358 50 357 7891
kalle.lappalainen@tpe.fi

Areco Profiles Oy

Somero

Pasi Räty

Toimitusjohtaja

Pasi Räty

Toimitusjohtaja

+358 40 594 0623
pasi.raty@tpe.fi

Kasper Siintola

Myyntijohtaja

Kasper Siintola

Myyntijohtaja

+358 50 568 1474
kasper.siintola@tpe.fi

Niko Siikjärvi

Tuotantopäällikkö

Niko Siikjärvi

Tuotantopäällikkö

+358 50 382 6329
niko.siikjarvi@tpe.fi

Kirsi Lappalainen

Talouspäällikkö

Kirsi Lappalainen

Talouspäällikkö

+358 45 340 0351
kirsi.lappalainen@tpe.fi

Esa Grönberg

Tietojärjestelmät

Esa Grönberg

Tietojärjestelmät

+358 50 468 5718
esa.gronberg@tpe.fi

Eero Väinölä

Laatujohtaja

Eero Väinölä

Laatujohtaja

+358 40 778 7516
eero.vainola@tpe.fi

Sara Mäkelä

Toimistopalvelut

Sara Mäkelä

Toimistopalvelut

+358 50 444 1069
sara.makela@tpe.fi

Niina Heinonen

Tilaustenkäsittely

Niina Heinonen

Tilaustenkäsittely

+358 50 454 6852
niina.heinonen@tpe.fi

Tia Ilomäki

Tilaustenkäsittely

Tia Ilomäki

Tilaustenkäsittely

+358 50 471 4753
tia.ilomaki@tpe.fi

Marika Välläri

Projekti-insinööri

Marika Välläri

Projekti-insinööri

+358 40 8238739
marika.vallari@tpe.fi

Jouko Vuori

Huolto- ja kunnossapito

Jouko Vuori

Huolto- ja kunnossapito

+358 50 388 9470
jouko.vuori@tpe.fi

Jukka Rapo

Varasto

Jukka Rapo

Varasto

+358 50 409 8424
jukka.rapo@tpe.fi

Ota meihin yhteyttä

Nimi*

Sähköposti*

Viesti