Yhteystiedot

TPE Turun Pelti ja Eristys Oy

Piikkiö

Pasi Räty

Toimitusjohtaja, myynti teräsrakenteet ja julkisivut

Pasi Räty

Toimitusjohtaja, myynti teräsrakenteet ja julkisivut

+358 40 594 0623
pasi.raty@tpe.fi

Riikka Räty

Talouspäällikkö

Riikka Räty

Talouspäällikkö

+358 400 896 169
riikka.raty@tpe.fi

Salla Hiltunen

Toimistopalvelut

Salla Hiltunen

Toimistopalvelut

+358 40 777 6893
salla.hiltunen@tpe.fi

Eero Väinölä

Laatupäällikkö

Eero Väinölä

Laatupäällikkö

+358 40 778 7516
eero.vainola@tpe.fi

Jami Rinne

Tuotantojohtaja

Jami Rinne

Tuotantojohtaja

+358 40 739 0607
jami.rinne@tpe.fi

Paavo Mäkinen

Työnjohto

Paavo Mäkinen

Työnjohto

+358 50 434 7643
paavo.makinen@tpe.fi

Veikko Ojala

Työpäällikkö

Veikko Ojala

Työpäällikkö

+358 50 569 3250
veikko.ojala@tpe.fi

Jukka Malmberg

Projektipäällikkö

Jukka Malmberg

Projektipäällikkö

+358 40 508 7013
jukka.malmberg@tpe.fi

Anttoni Ahtiainen

Suunnittelujohtaja, Tekla admin.

Anttoni Ahtiainen

Suunnittelujohtaja, Tekla admin.

+358 40 839 0070
anttoni.ahtiainen@tpe.fi

Aki Ahtiainen

Suunnittelija

Aki Ahtiainen

Suunnittelija

+358 50 382 1340
aki.ahtiainen(at)tpe.fi

Tapani Oikemus

Suunnittelija, teräs, alumiini ja lasirakenteet

Tapani Oikemus

Suunnittelija, teräs, alumiini ja lasirakenteet

+358 50 400 7446
tapani.oikemus@tpe.fi

Toni Juutinen

Konepajapäällikkö

Toni Juutinen

Konepajapäällikkö

+358 43 211 1808
toni.juutinen@tpe.fi

Arto Kallio

Alumiinirakenteet, Työmaapäällikkö

Arto Kallio

Alumiinirakenteet, Työmaapäällikkö

+358 45 264 7586
arto.kallio(at)tpe.fi

Kalle Valta

Työpäällikkö

Kalle Valta

Työpäällikkö

+358 40 832 4402
kalle.valta@tpe.fi

Imre Triisberg

Asennustyönjohto

Imre Triisberg

Asennustyönjohto

+358 46 922 4667
imre.triisberg@tpe.fi

TPE Spirit Oy

Somero

Pasi Räty

Toimitusjohtaja

Pasi Räty

Toimitusjohtaja

+358 40 594 0623
pasi.raty@tpe.fi

Janne Blomqvist

Tehdaspäällikko

Janne Blomqvist

Tehdaspäällikko

+358 40 582 3428
janne.blomqvist@tpe.fi

Kasper Siintola

Myynti

Kasper Siintola

Myynti

+358 50 568 1474
kasper.siintola@tpe.fi

Kirsi Lappalainen

Toimistopalvelut

Kirsi Lappalainen

Toimistopalvelut

+358 45 340 0351
kirsi.lappalainen@tpe.fi

Kalle Lappalainen

Logistiikka

Kalle Lappalainen

Logistiikka

+358 50 357 7891
kalle.lappalainen@tpe.fi

Marika Välläri

Suunnittelija

Marika Välläri

Suunnittelija

+358 40 823 8739
marika.vallari@tpe.fi

Ota meihin yhteyttä

Voit vaihtaa kartta näkymään painamalla maapalloa

Nimi*

Sähköposti*

Viesti